A A A

Ogłoszenie o pracę - stanowisko Kasjer

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko
KASJERA

miejsce stanowiska: Kasjer - punkt kasowy na terenie Zespołu Zamkowego
(umowa o pracę na czas określony od 01.05.2016 r. do 30.09.2016 r.)

Zakres zadań:
- obsługa kasy fiskalnej
- sprzedaż biletów wstępu do Zespołu Zamkowego oraz odpowiedzialność materialna za środki zgromadzone w kasie do momentu rozliczenia
- wystawianie faktur VAT przy użyciu programu mikroSubiekt

Wymagania:
Wykształcenie - średnie

Umiejętności:
- obsługa komputera w stopniu podstawowym
- wysoka kultura pracy
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z turystami i współpracownikami
- znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
- wiarygodność osobista

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV do dnia 20.04.2016 r. na adres: Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki; ul. Lubelska 12; 24-120 Kazimierz Dolny.

W CV prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

realizacja: alfaweb, oprogramowanie: hydraportal